Redakcja

Jesteśmy pasjonatami funkcjonalnych i pięknych wnętrz! Zdajemy sobie sprawę, że dom to nie tylko miejsce relaksu, ale także często centrum wszystkich ważnych rodzinnych wydarzeń. Tutaj się budzimy, pijemy poranną kawę, toczymy żywe dyskusje, pracujemy, gotujemy, sadzimy kwiaty, realizujemy pasje, odpoczywamy. Właśnie dlatego przestrzeń powinna być dopasowana do potrzeb każdego domownika, bez względu na metraż czy lokalizację. W ostatnich latach szczególnie doceniliśmy przytulne i praktyczne wnętrza.

Sprytniwdomu.pl to portal, na którym dowiesz się wszystkiego na temat tego, jak urządzić i udekorować swoje cztery ściany. Niezależnie od tego, czy jesteś przed remontem, czy może tuż po. A co robić w wolnym czasie? Wypełnij go ulubionymi pasjami, uśmiechami bliskich i miłą rozrywką. Mamy dla Ciebie sporo inspiracji (i to nie tylko dotyczących życia w domu!).

Nasza redakcja

Joanna Brzykcy

Joanna Brzykcy

Autorka i szefowa portalu sprytniwdomu.pl. Przez wiele lat współpracowała z producentami wyposażenia wnętrz oraz sklepami w zakresie tworzenia treści eksperckich, poznając branżę od kuchni. Sama uwielbia zmieniać i na nowo dekorować swoje mieszkanie, choć nie imponuje ono metrażem. Zawsze znajdzie pomysł też na to, jak spędzić miło czas w zaciszu domowym. Prywatnie jest miłośniczką gotowania, seriali i pysznej kawy. Uwielbia gościć bliskich, przygotowując lekkie jak piórko serniki, różnorodne aromatyczne mięsa czy też gęste zupy krem. Z pasji do organizacji i gotowania powstał autorski blog Rozdomowiona.

Łukasz Brzykcy

Łukasz Brzykcy

Redaktor i prawa ręka szefowej (zbieżność nazwisk nie jest przypadkowa). Świeżo upieczony 30-latek. Chemię do elektroniki poczuł ponad 10 lat temu, kiedy stawiał pierwsze kroki jak promotor marki telewizorów. Od tego czasu śledzi wszystkie nowinki związane z RTV i IT. W swoim życiu stara się wybierać proste i użyteczne rozwiązania, dlatego też nie przepada za technologiami, które zamiast ułatwiać, utrudniają codzienność. Lubi praktyczne i konkretne środki. W wolnej chwili uwielbia sport, zarówno w wydaniu praktycznym, jak i kanapowym. A gdy ma więcej czasu, to stara się wyjechać wraz z szefową portalu. Niezależnie czy to miasto, czy miejsce oddalone od codziennego zgiełku, stara się nie rozstawać ze swoim smartfonem, co nie zawsze jest dla niego dobre.

Marzena Wardyn-Kobus

Kaszubka na Kujawach. Mieszka w małym domu za miastem, w którym nie ma nudy z racji mocno urozmaiconego składu: mąż, 2 dzieci, 3 koty, pies i rybki 😀 Nienawidzi sprzątać, dlatego uwielbia praktyczne rozwiązania w aranżacji wnętrz. Domowy rozgardiasz zrzuca na koty i dzieci – nie zawsze zgodnie z prawdą. Kocha swój przydomowy ogródek, który stara się prowadzić ekologicznie. Wolny czas spędza na czytaniu książek i oglądaniu seriali. Chętnie wędruje po górach, a gdy nie ma urlopu, to zwiedza okoliczne lasy. Odstresowuje się przy zaplataniu makram i sadzeniu roślin. Lubi przerabiać wyhodowane we własnym ogródku owoce i warzywa na pyszne dania.

Lena Ciepielak

Copywriterka i projektantka graficzna. Uwielbia nowe wyzwania, pomysły i chętnie śledzi aktualne trendy. Jest wielką fanką wszelkiego rodzaju dodatków i dekoracji, dlatego nigdy nie opuszcza sklepu z pustym koszykiem. W wolnym czasie zajmuję się tworzeniem rękodzieła, które jest idealnym uzupełnieniem różnych wnętrz.